Hakkımda

Aralık 1987.

Ankara Sincan doğumlu fakat ailesinin Sincan güzergahına yerleşmesi hikayesi uzundur. Özetle Balkanlar-Bulgaristan-Razgrad-Amasya-Ankara-Sincan.

Üniversiteyi Atılım Üniversitesi Yazılım Mühendisliği mezunu, aynı zamanda Otomotiv Mühendisliği üzerine eğitimi vardır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilişim üzerine yüksek lisansını terk etmiştir.

Üniversite yıllarında 8 tane öğrenci kulübü kurmuş, hepsinin başkanlık görevlerinde bulunmuştur. Şuanda devam eden öğrenci kulüplerine danışmanlık yapmaktadır.

IEEE Öğrenci Kulübünde, IEEE Türkiye’nin etkin görevlerinde yer almıştır. IEEE Türkiye ile 6 Kongre, 5 Kurultay yaşamış, sayısız teknik gezi, workshop, etkinlik düzenlemiştir. Aktif olarak Atılım IEEE’de danışmanlık görevine devam etmektedir.

2002 yılından bugüne kadar 150 bin portre fotoğraf, 2 milyon farklı fotoğraf çekmiştir. Dijital fotoğrafçılığın 2014 yılından sonraki sürecinde eskisi kadar fotoğrafçılıkla ilgilenmemektedir.

2005 yılında ilk belgeselini çekmiş, devam eden süreç içerisinden uzun metraj 8 belgesel çekmiştir.

Abdürrahim Karakoç’un hayatını çektiği belgesel, en kapsamlı belgeselidir.

Ankara Hatırası üzerine seri belgesel çekmeye devam etmektedir.

2015 yılına kadar çeşitli girişimler yapmış, organizasyonlar düzenlemiştir. 2015 yılına kadar köşe yazdığı siteleri ve gazeteleri bırakmıştır. Yazdıklarının sivriliğinden dolayı, şimdilik yazıp kenara atıyor.

Basılı 3 romanı, bitmiş baskıyı bekleyen 7 romanı vardır.  Daha önceden şiir kitabı ve şiir albümü çıkartıp, daha sonra şiirin kendisine göre olmadığını anlayarak terk etmiştir. Geri kalan ömrünce şiire dokunmamak üzere defteri kapatmıştır.

30’a yakın stand up gösterileri düzenledikten sonra uzun bir süre ara vermeye karar vermiştir. Fakat farklı bir gösteri konsepti üzerinde çalışmaktadır.

Uzun metraj sinema filmi olarak, başından sonuna kadar yürüttüğü 1 film olmuştur. Diğer 2 sinema filminde de sadece reji görevi almıştır.

Şuan projeler üretip, hayata geçirmek için çalışmaktadır. Yazılım ve film üzerine çalışmaktadır.

KURTLAR VE ÇAKALLAR” filminin de Yönetmenliğini yapmaktadır.

Dünyayı gezmeye ve ailesiyle mutlu olmaya çalışıyor.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *